Moje książki 

ZC_okladka.jpg

Kiedy podczas kataklizmu jesteś jedyną osobą, która go przeżyła, a wspomnienia wyraźnie mówią, że czas się wtedy zatrzymał - jak to wytłumaczysz?
Czy naszym życiem kierują siły, o których nie mamy pojęcia, a los został określony zanim przyszliśmy na świat?
Te pytania powracają w głowach pięciu osób, które
z niejasnych dla siebie przyczyn, ocalały z katastrof. Teraz, pchani niewytłumaczalną siłą, wyruszają w podróż w nieznane.
Kierowani znakami odkryją legendę wciąż żyjącą głęboko
w sercu pustyni. Tam staną twarzą w twarz z przeznaczeniem. Każdy z nich z osobna próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji. Jednak wkrótce zrozumieją, że zostali powołani do szczególnej misji, a żeby ją wypełnić muszą połączyć siły. Czy starczy im odwagi, by podjąć wyzwanie?

Co_sie_zdarzylo_w_Lake_Falls_szkice_5.JP

      Victoria, samotnie wychowująca córkę, po trudnym rozwodzie przybywa do Lake Falls, miasteczka położonego
w malowniczej górskiej dolinie. Zaczyna układać sobie życie.

Z trudem odbudowywane poczucie stabilizacji niszczy wiadomość o zdiagnozowaniu u córki nieuleczalnej choroby.

  W chwili, gdy kobieta znajduje się na skraju załamania, pojawia się nadzieja. Obcy mężczyzna oferuje swą pomoc, ale umowa między nimi ma drugą, mroczną stronę, a koszty okażą się znacznie wyższe, niż przewidywała.

  Victoria staje przed wyborami, których konsekwencji nie potrafi przewidzieć. Każda postać z jej otoczenia okazuje się kimś zupełnie innym, niż myślała. Nie wiedziała, że Lake Falls od początku skrywało tajemnicę: rozegrane pięćdziesiąt lat wcześniej krwawe wydarzenia, których nikt, nawet zadomowiony przybysz, nie miał prawa poznać.

  „Wampierz - zwany dla nocnego życia, jakie prowadzi, nosferatu bądź strzygoniem - jest gatunkiem równie starym jak Ziemia, którą kalając, przemierza w poszukiwaniu ofiar. Inaczej niźli inni potomkowie demonów niczym się spośród ludzi nie wyróżnia”... Z dziennika brata Jakuba od Krzyża

  Niezwykła historia, fascynująca narracja, bogaty język. Ta książka wciąga bez reszty.

uCIECZKA_z_Lake_Falls-.jpg

Ciąg dalszy przygód Vic i jej prześladowcy. Po traumatycznych przeżyciach młoda kobieta próbuje zacząć wszystko od początku, ale to nie jest takie proste, gdy na swojej drodze spotkało się wampiry.

Najpierw pojawiła się ciemność, z niej wyłonił się ból – pierwszy sygnały nadciągającej rzeczywistości. Ocknęła się z głębokiego, pełnego majaków snu. Otworzyła szeroko oczy, ale jedyne, co zobaczyła, to wirujący obraz lampy zwisającej z sufitu. Z powrotem zamknęła powieki. Nie była jeszcze gotowa.

 

Droga do Lake Falls.jpg

Ostatnia odsłona opowieści o mieszkańcach i nieproszonych gościach, którzy odwiedzili Lake Falls.  

 

Jechała powoli, nie śpiesząc się, bo nie miała po co ani do czego. Do tego momentu walczyła niczym szczur zagoniony
w kąt, ale ta okrutna zabawa trwała już stanowczo zbyt długo. Jonathan – jedyny przyjaciel, którego miała – nie żył, jego brat był właśnie w drodze, by zabić jej córkę. Złamana na wszystkie ludzkie i nieludzkie sposoby po prostu się poddała.
I tak wpadła w nicość wypełnioną szumem – blednącymi echami myśli, emocji i strachu. Zrozumiała, że jest przeklęta,
i cokolwiek uczyni, zawsze odwróci się to przeciwko niej.